نرم افزار مدیریت تعمیرگاه لوازم خانگی لمون

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه لوازم خانگی

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه لمون، نرم افزار تخصصی تعمیرگاه لوازم خانگی است که به شما این امکان را می دهد تا خدمات انجام شده و قطعاتی استفاده شده برای لوازم خانگی تعمیری را ثبت و صورت حساب آن را برای مشتریان خود صادر نمایید. دریافت گزارش های مالی به صورت روزانه ،هفتگی یا ماهانه به این امکان را می دهد تا خدمات یا قطعات سودآور خود را شناسایی کنید.

همچنین این نرم افزار دارای امکاناتی نظیر پذیرش لوازم خانگی، ثبت خدمات و قطعات، ثبت تاریخ تحویل لوازم خانگی، ثبت سریع فاکتور، محاسبه دستمزد تعمیرکاران، ارسال پیامک (پیامک خوش آمدگویی به مشتری، پیامک اعلام اتمام خدمات و پیامک تشکر از حسن انتخاب مشتری) ، انبارگردانی، مدیریت چک‌های دریافتی و پرداختی، مدیریت حساب‌های بانکی، سود و زیان هر فاکتور یا هر مشتری، چاپ بارکد کالا ها و... است.

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه لوازم خانگی این امکان را به شما می‌دهد که به صورت یکپارچه در یک نرم افزار هم از امکاناتی که مخصوص تعمیرگاه لوازم خانگی هست بهره‌مند شوید و هم از امکانات حسابداری به راحتی استفاده کنید. از مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت تعمیرگاه لوازم خانگی، صفحه پذیرش مخصوص لوازم خانگی، چاپ رسید مخصوص لوازم خانگی، افزایش سرعت عمل کاربران و مدیریت بهتر جهت استفاده از عملیات مالی را می‌توان اشاره کرد.