نرم افزار مدیریت تعمیرگاه خودرو

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه خودرو

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه لمون، نرم افزار تخصصی تعمیرگاه خودرو است که به شما این امکان را می دهد تا خدمات انجام شده و قطعاتی استفاده شده برای خوردو تعمیری را ثبت و صورت حساب آن را برای مشتریان خود صادر نمایید. دریافت گزارش های مالی به صورت روزانه ،هفتگی یا ماهانه به این امکان را می دهد تا خدمات یا قطعات سودآور خود را شناسایی کنید.

همچنین این نرم افزار دارای امکاناتی نظیر پذیرش خودرو، ثبت خدمات و قطعات، ثبت تاریخ تحویل خودرو، ثبت سریع فاکتور، محاسبه دستمزد تعمیرکاران، ارسال پیامک (پیامک خوش آمدگویی به مشتری، پیامک اعلام اتمام خدمات و پیامک تشکر از حسن انتخاب مشتری) ، انبارگردانی، مدیریت چک‌های دریافتی و پرداختی، مدیریت حساب‌های بانکی، سود و زیان هر فاکتور یا هر مشتری، چاپ بارکد کالا ها و... است.

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه خودرو این امکان را به شما می‌دهد که به صورت یکپارچه در یک نرم افزار هم از امکاناتی که مخصوص تعمیرگاه خودرو هست بهره‌مند شوید و هم از امکانات حسابداری به راحتی استفاده کنید. از مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت تعمیرگاه خودرو، صفحه پذیرش مخصوص خودرو، چاپ رسید مخصوص خودرو، افزایش سرعت عمل کاربران و مدیریت بهتر جهت استفاده از عملیات مالی را می‌توان اشاره کرد.