نرم افزار مدیریت تعمیرگاه ماشین های اداری لمون

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه ماشین های اداری

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه لمون، نرم افزار تخصصی تعمیرگاه ماشین های اداری است که به شما این امکان را می دهد تا خدمات انجام شده و قطعاتی استفاده شده برای ماشین های اداری تعمیری را ثبت و صورت حساب آن را برای مشتریان خود صادر نمایید. دریافت گزارش های مالی به صورت روزانه ،هفتگی یا ماهانه به این امکان را می دهد تا خدمات یا قطعات سودآور خود را شناسایی کنید.

همچنین این نرم افزار دارای امکاناتی نظیر پذیرش ماشین های اداری، ثبت خدمات و قطعات، ثبت تاریخ تحویل ماشین های اداری، ثبت سریع فاکتور، محاسبه دستمزد تعمیرکاران، ارسال پیامک (پیامک خوش آمدگویی به مشتری، پیامک اعلام اتمام خدمات و پیامک تشکر از حسن انتخاب مشتری) ، انبارگردانی، مدیریت چک‌های دریافتی و پرداختی، مدیریت حساب‌های بانکی، سود و زیان هر فاکتور یا هر مشتری، چاپ بارکد کالا ها و... است.

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه ماشین های اداری این امکان را به شما می‌دهد که به صورت یکپارچه در یک نرم افزار هم از امکاناتی که مخصوص تعمیرگاه ماشین های اداری هست بهره‌مند شوید و هم از امکانات حسابداری به راحتی استفاده کنید. از مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت تعمیرگاه ماشین های اداری، صفحه پذیرش مخصوص ماشین های اداری، چاپ رسید مخصوص ماشین های اداری، افزایش سرعت عمل کاربران و مدیریت بهتر جهت استفاده از عملیات مالی را می‌توان اشاره کرد.